בתי מלון במרכז הארץ – לא מה שחשבתם

חדרים לפי שעה

מרבית תושבי ישראל, כאשר הם חושבים על נופש בארץ, הם חושבים על בתי מלון באילת, ים המלח, ירושלים או טבריה, במאמר זה נמליץ לכם לצאת מהקופסה ולנפוש במרכז הארץ.

נוף משתנה

יש משהו קסום בנוף המדברי של דרום הארץ ובנוף הצבעוני של הצפון הפורח. יש גם משהו קסום בחופי הים של תל אביב, הרצליה ונתניה. כל איזור בארץ הוא בעל אווירה מיוחדת משלו והשאלה היא פשוטה: מה אתם מחפשים? איזו אווירה מתאימה לכם בנופש הקרוב?

עם מי אתם נופשים?

יציאה לנופש בארץ יכולה להיות עם בן או בת הזוג, עם המשפחה, עם קבוצת חברים או לבד. בהתאם להרכב של הנופשים, תוכלו לבחור בתי מלון במרכז, המציעים חדרים מתאימים וכך גם לגבי האמצעים המוצעים בבית המלון. כמו כן, הרכב הנופשים משפיע על בחירת המלון הרצוי בהתאם לקרבתו למקומות, בהם תרצו לבקר.

איכות ועלות

במרכז הארץ יש בתי מלון רבים מכפי שוודאי חשבתם. לכל אחד מהם יתרונות משלו על פני האחרים. אחת הדרכים לסנן בין בתי המלון השונים היא באמצעות המחיר. אם ניקח כדוגמה את מלון ישרוטל טאואר בתל אביב, שהוא בית מלון מצוין לכל הדעות, מן הראוי, שעלות נופש בו תהיה גבוהה ביחס לבתי מלון ברמה נמוכה יותר ממנו.

גם אם אינכם מתכננים נופש יקר, אך רוצים ליהנות מבית מלון יוקרתי, נסו לחפש מבצעים ודילים, אשר יהפכו את החופשה שלכם למשתלמת במיוחד.

מטרת השהייה

דרך נוספת לבחור בתי מלון במרכז היא על ידי התאמה בין מטרת השהייה בבית המלון לבין בית המלון עצמו. לדוגמה, אם אתם יוצאים לנופש עם הילדים, רצוי שתהיה בריכת שחייה בבית המלון, פעילויות לילדים, קרבה לחוף הים וכדומה. כמו כן, במידה ואתם לנים במלון למטרות עסקים, ודאי תרצו בית מלון שקט ובעל אווירה עסקית.

כמו זוג יונים

כמה רומנטי זה, להציע נישואין בחדר פרטי ואינטימי בבית מלון! כמה נעים זה לחגוג יום נישואין בבית מלון. זוגות רבים בוחרים לארוז מזוודה ולצאת לבלות לילה או שניים באווירה שונה ובתפאורה שונה ולהשקיע בזוגיות שלהם. זוגות רבים, אשר גרים במרכז הארץ, יבחרו לשהות דווקא באחד מאותם בתי מלון במרכז בזכות שבירת השגרה שהם מספקים בנוסף לקרבתם הביתה. כך הם משמרים את אש האהבה שלהם מבלי להתרחק מדי מהילדים ובמלי להשקיע זמן מיותר בנסיעה אל בית המלון וממנו.

בתי מלון במרכז הארץ – לא מה שחשבתם
5 (100%) 1 vote