3 טיפים חשובים לקניית המתנה המושלמת

3 טיפים חשובים לקניית המתנה המושלמת

הרבה גברים נתקלים בשאלה הבאה – איך לדעת מה לקנות לה?

הנה טיפ אפילו לפני תחילת המאמר, אם אתה מתלבט מה לתת לה, נלך על בטוח וקנה תכשיט יהלום.

אל תבהל, גם תכשיטי יהלומים יכולים להיות במחירים סבירים – אתה תופתע.

לנו, בדיאנוצ'ה, יותר חשוב שתקנה חכם ושלא תצא פראייר – בין אם תקנה אצלנו או במקום אחר.

אז הנה כמה טיפים לקניית המתנה המושלמת:

  1. תזכור שלרוב הנשים יש נטייה והעדפה לצבע זהב כזה או אחר. אז…

זהב לבן או זהב צהוב

אם ביכולתך, תחפור קצת בתכשיטים שלה.. האם הם רובם ב"צבע כסוף" או ב"צבע זהוב"? במידה ויש גישה מוגבל, תעיף מבט בפייסבוק שלה – תמונות שלה עם תכשיטים, אולי היא הגיבה או עשתה "לייק" לאיזה תכשיט..? לכל רמז פוטנציאל להיות רלוונטי. האמת היא, שזה נכון לגבי כל תהליך הבחירה – גודל, עיצוב וכו'.

במידה ואינך יכול להגיע להחלטה חד משמעית, נסה להגיע למסקנה על צבע סגסוגת הזהב בהתאם לשימוש המיועד של התכשיט. לדוגמא: אם היא אוהבת מראה מעוצב יותר, אפילו וינטג', זהב צהוב הוא כנראה הכיוון הנכון. מצד שני, אם המטרה היא ללכת על תכשיט יותר אלגנטי לשימוש ערב, סביר להניח שזהב לבן הוא המתאים עבורה.

עוד דבר לקחת בחשבון הוא גוון העור של האישה. לעתים, עור בהיר ילך טוב עם חיות הזהב הצהוב, ואילו לגוון עור כהה יותר… הכל יתאים, האמת.

בכל מקרה, זה קריטי להעלות את הדברים וההתלבטויות האלו בזמן פגישת הייעוץ של הרכישה. בעל ניסיון שמבין ידע לייעץ לכם בחכמה.

3 טיפים חשובים לקניית המתנה המושלמת

  1. תלמד על ההבדלים בין סוגי התכשיטים השונים…

טבעת, תליון, צמיד או עגילים?

טבעת יהלום היא אכן בחירה פופולרית. אבל שים לב אם היא אוהבת טבעות בכלל – אם אינה עונדת, עדיף לחפש משהו אחר. אם היא, לעומת זאת, בעלת המון טבעות – עדיף לא לבחור עבורה גם..

מידה כמובן שניתן להתאים לאחר מכן, אבל כן מומלץ לקנות משהו שלפחות קרוב למידת האצבע האמיתית ולהימנע מחוסר נעימות. לכן, אם הנך ממש בקטע של טבעת, תעשה מחקר קטן לפני – אילו אצבעות פנויות, מה המידה בקירוב וכד'.

 

עגילי יהלומים הם גם אופציה לא רעה, במידה והיא עונדת עגילים. קח בחשבון שעגילים הם מוצר די יקר בעולם תכשיטי היהלומים ואבני החן, והתקציב גדל משמעותית עם אבנים גדולות (שכן צריך שניים מכל דבר).

אם ההתלבטות קשה, דע שעגילים צמודים קלאסיים עם יהלום יחיד, או עם שורת יהלומים עדינה סביבו הנן בחירות בטוחות לרוב הנשים.

 

צמידי יהלומים, הידועים גם כצמידי טניס, הם תכשיטי היהלומים היקרים ביותר, שכן הם משובצים בעשרות יהלומים קטנים (עם משקל, ומחיר, מצטבר). עלויות שכר העבודה והייצור – גם בזהב וגם ביהלומים – הן רבות. היתרון הוא שאלו הם תכשיטים מאוד אלגנטיים ומאוד מרשימים. (צמיד בגדלים סבירים ובאיכויות סבירות יתחיל מכ-10,000 ₪).

 

תליון יהלום הוא, לטעמנו, המתנה האולטימטיבית, הן מבחינת מחיר והן – יותר חשוב, מבחינת סיכון. מרבית הנשים עונדות וריאציות שונות של שרשראות ותליונים, כך שזהו הימור די בטוח. מידה היא לא ממש בעייתית, שכן התכשיט אינו צמוד (ואורך שרשרת היא בעיה קלה לפתירה במידה וצריך). והמחיר, כפי שצוין, ידידותי למשתמש.

3 טיפים חשובים לקניית המתנה המושלמת

  1. הגן על עצמך בקניה מסודרת ובטוחה…

מסמכים חשובים

לא משנה כמה השקעת בבחירת התכשיט, יש סיכוי שיהיו טעויות. מסיבה זו חשוב להתעקש על מקום שמציע תנאים נוחים להחלפה ואף החזרה (שים לב שלשון החוק הנו מגביל מאוד בנוגע לתכשיטי יוקרה).

בזמן הרכישה, וודא כי הנך מקבל, ושומר על, כל המסמכים הנדרשים:

  • חשבונית מס עם פירוט ריכוז הזהב, משקל הזהב וקראט היהלומים
  • קבלה
  • מסמכי שמאות
  • פירוט תנאי ההחזרות וההחלפות וכד'.

לסיכום

תעשה את המחקר מראש, גם על התכשיט עצמו וגם על מקום הקניה. ותסמוך על תחושות הבטן שלך – הן בנוגע לתכשיט המתאים לאהובתך, והן בנוגע לחנות בה אתה רוכש; תעלה כל שאלה ותשתמש בתשובות וביחס המוכר אליך כדי לשפוט אם זה המקום הנכון לקנות.

 

3 טיפים חשובים לקניית המתנה המושלמת
5 (100%) 1 vote